Üye Profil Bilgileri (Önemlidir)

Forum'a ve kullanımına ilişkin bilgiler, tipik forum kuralları ve yönetim duyuruları.

Re: Üye Profil Bilgileri (Önemlidir)

İleti emretpc » 07 Ocak 2015 01:23

enin_er_26 demiş ki:forum güzel ancak ilgi çok çok az, diğer forumlarda da aynı şey var renaultcular neden bukadar ilgisiz forumlara anlamış değilim
bundan önceki aracım accent era idi ve D.H. forumunda bir konumuz vardı inanın herkes o konuya ve arkadaşlıklarımıza imreniyorlardı.

Evet bunu bende merak ediyorum açıkçası. Aslında forumun geçmiş tarihlerine baktığında çok aktifmiş ve clio3 ile ilgili en aydınlatıcı fikirleri burada buldum. En güzel uygulamalar, sorunlara yaklaşımlar gayet iyimiş. Gel gör ki eski tarihte kalmış gibi herşey.

Bu sorunu biraz günümüzdeki popüler medyada bağlayabiliyorum. Yani; günümüzde çok hızlı ilerleyen teknolojik gelişmeler ve facebook, twitter, instagram gibi insanların ilgisini her an üzerinde tutabilmeyi başaran platformlar, forum gibi nispeten daha eski teknolojiyi gölgede bırakmış durumda. Bu tabi ki şahsi görüşüm.

Ben bu tarz forumlardaki sıcaklığı, paylaşılan yemekli fotoğraflara, gezmeli özçekimlere tercih edenlerdenim.

Bütün arkadaşlarıma sevgiler, saygılar.
emretpc
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII 2012 Aut.Edt
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dCi 75 hp
Kilometre: 79600
Yakıt: Opet UltraForce
Lastik Markası: Lassa Greenways
İsim ve Şehir: Emre - SAKARYA

İleti ihsan altınordu » 07 Nisan 2015 13:24

emretpc demiş ki:
enin_er_26 demiş ki:forum güzel ancak ilgi çok çok az, diğer forumlarda da aynı şey var renaultcular neden bukadar ilgisiz forumlara anlamış değilim
bundan önceki aracım accent era idi ve D.H. forumunda bir konumuz vardı inanın herkes o konuya ve arkadaşlıklarımıza imreniyorlardı.

Evet bunu bende merak ediyorum açıkçası. Aslında forumun geçmiş tarihlerine baktığında çok aktifmiş ve clio3 ile ilgili en aydınlatıcı fikirleri burada buldum. En güzel uygulamalar, sorunlara yaklaşımlar gayet iyimiş. Gel gör ki eski tarihte kalmış gibi herşey.

Bu sorunu biraz günümüzdeki popüler medyada bağlayabiliyorum. Yani; günümüzde çok hızlı ilerleyen teknolojik gelişmeler ve facebook, twitter, instagram gibi insanların ilgisini her an üzerinde tutabilmeyi başaran platformlar, forum gibi nispeten daha eski teknolojiyi gölgede bırakmış durumda. Bu tabi ki şahsi görüşüm.

Ben bu tarz forumlardaki sıcaklığı, paylaşılan yemekli fotoğraflara, gezmeli özçekimlere tercih edenlerdenim.

Bütün arkadaşlarıma sevgiler, saygılar.

EMRE bey merhaba bende sizle aynı fikirdeyim geçmişte aktif olarak forumda bulunmuşlar ama artık kimse yok belki inanmazsınız clio2 lerin buluşmalarına gidiyorum çok samimice yaklaşımları var oturuyoruz çay içiyoruz 19 nisandada piknikleri var ona katılacağım gerçekten aralarında bir bağ var whatsap grupları facebook grupları var ama bizim clio3 sahiplerinde bi umursamazlık var adamlar arabalarına spoiler yaptırcak oluyolar hep beraber fiyat alıyolar bakım yaptırcak oluyolar yine aynı şekilde keşke bizimde böyle düzenleyebildiğimiz buluşmalar olsa en azından aklımızdaki bazı soruları görerek gidermiş oluruz...facebookda bi sayfa açtım beğenirseniz bizde yavaştan başlayalım bizde bir bağ kuralım...
ihsan altınordu
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI65hp
Kilometre: 150000
Yakıt: opet Ultra Force
Lastik Markası: 195/55/16
İsim ve Şehir: ihsan ankara

İleti oksili16 » 28 Haziran 2019 09:07

yeni aldığım 2010 renault clio grandtour 1.5 dci 85 hp SERVİS ONAYLI motor yağı numarası ne olmalı ? .
oksili16
ACEMI ER
ACEMI ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85hp
Kilometre: 140000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: 185/15/60
İsim ve Şehir: oksili161 Bursa

İleti Azizberkay » 05 Aralık 2020 10:50

Devrim bey yabanci mesajlari nasil silebiliriz teşekkürler
Azizberkay
ER
ER

Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 75 bg
Kilometre: 127500
Yakıt: Shell w-power
Lastik Markası: Lassa 185 15 60
İsim ve Şehir: Kocaeli

Night games. No obligations. One night only.

İleti serif55 » 14 Mart 2024 09:27

Meetings without obligations, easy and simple
Authentic Maidens
serif55
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioIII Grandtour
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 94000
Yakıt: Shell V-Max
Lastik Markası: Pirelli centauro
İsim ve Şehir: İSTANBUL