Sitemize nasıl ulaştınız?

Forum'a ve kullanımına ilişkin bilgiler, tipik forum kuralları ve yönetim duyuruları.

İnternet aramaları sonucu
35
73%
Başka bir sitede adresi gördüm
11
23%
Arkadaş vasıtasıyla geldim
1
2%
Sileceğimdeki bir kağıtta bu adres yazıyordu :)
1
2%

Toplam oy : 48

İleti Devrim » 10 Ekim 2008 19:53

Aracımı almaya karar verdiğimde, "bu araç hakkında internette ne gibi bilgiler var" arayışı esnasında Donanım Haber'den öğrendim varlığını. Fakat hemen sonra o aramalar silsilesi içinde bu sitenin adresini Sık Kullanılanlar'a atmış olduğumu farkettim.

Benimki biraz reklam biraz internet kaynaklı oldu yani...
Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

Re: Sitemize nasıl ulaştınız?

İleti omeralemdar » 11 Ekim 2008 17:14

GÜZEL SİTEMİZE CLİOIII FORUMA
donanım haberden transfer oldum çok da memnunum ama :!: ... ......... :?: eski forum sıcaklığını arıyorum o nedenden eskisi gibi aranıza fazla katılmıyorum esen kalın
omeralemdar
BİNBAŞI
BİNBAŞI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,2
Kilometre: 67057
Yakıt: benzin
Lastik Markası: Kumho Kh18 185/60/15
İsim ve Şehir: ömer alemdar /ANKARA

İleti Devrim » 27 Eylül 2009 04:42

Evet. Katılım ve kalıtımlarınızı bekliyoruz. :)
Devrim
Site Admin
Site Admin

İleti msaltik » 02 Ekim 2009 08:36

Ben de DH'de başladım, sonra bu site kuruldu, siz bilmezsiniz o kadar eskisini :D buraya geldik hep beraber. Sonra hesap-kitap işlerim ve biraz da Karadenizliliğin verdiği hakimiyetsizlikle ban'landım burdan. :D DH'ye devam ettik. arada Oğuz geliyodu işte müşterileri çalmaya :mrgreen: sonra Devrim'le PM'leşirken buranın temizlendiğini öğrendim, yuvaya dönüş yaptım. Benim hikayem de bu :oops:
msaltik
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: 2009 65bg Extreme
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 65bg
Kilometre: 33100
Lastik Markası: Dunlop Sport SP01
İsim ve Şehir: TRABZON

İleti vipsezgin » 03 Ekim 2009 10:06

ilk önce authentique bir clioIII almak ile basladı hersey zamannla aracımın eksıklerını tamamlamak ve teknıok bılgılerını ögrenmek amacıyla arastırmalar sonucu buldum bu yuvayı :D
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: Renault Clio II
Motor Tipi & Gücü: 1,6 16V
Kilometre: 88750
Yakıt: Shell opet
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: SEZGİN / ÇORLU

İleti oguz1 » 03 Ekim 2009 10:31

msaltik demiş ki:Ben de DH'de başladım, sonra bu site kuruldu, siz bilmezsiniz o kadar eskisini :D buraya geldik hep beraber. Sonra hesap-kitap işlerim ve biraz da Karadenizliliğin verdiği hakimiyetsizlikle ban'landım burdan. :D DH'ye devam ettik. arada Oğuz geliyodu işte müşterileri çalmaya :mrgreen: sonra Devrim'le PM'leşirken buranın temizlendiğini öğrendim, yuvaya dönüş yaptım. Benim hikayem de bu :oops:

Oradan o kadar müşteri aldım ki, 4 sefer ceza aldım adminlerden. :oops: Buranın reklamını yapıyorum diye, gelenlerde oldu epeyce ama zannedersem bilgileri alıp kaçanlarda fazla oldu. Ben DH den 2006 dan beri tanışıyoruz.
oguz1
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 80 bg
Kilometre: 122000
Yakıt: opet
Lastik Markası: tigar-lassa snoways
İsim ve Şehir: Murat İzmir

İleti mosengul » 27 Haziran 2010 21:24

Ben arama yaparken donanım haberden linkini buldum. Benim gördüğüm içeriğin dışarıya kapalı olması sitemizi ulaşılması zor kılmış.
mosengul
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: CLIOIII 2010 Exps.
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16V 80BG BVR
Kilometre: 50000
Yakıt: Shell fullsave 95
Lastik Markası: goodyear eff.gr. per
İsim ve Şehir: Özgür - İzmir

İleti TheTez54 » 27 Haziran 2010 22:59

Bende clio aldıktan sonra gelmiştim..İnternet araştırması sonucu..Beyenmiştim de benim gördüğüm biraz daha farklıydı olay..Ama ben o sıcaklığa yetişemedim veya sonlarında kaldım sanırım..
TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Faz 2 Expression
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 85 ps BVR
Kilometre: 103000
Yakıt: shell v-power
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: servet sakarya

İleti evrenz » 27 Haziran 2010 23:43

clio mu almadan önce araştırmalarım sonucu ulaştım çok zor olmadı :D clio iii yazınca hemen bulunuyo google amca sağolsun
evrenz
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: ClioIII exp. 2009
Motor Tipi & Gücü: 1.5dci 70bg
Kilometre: 1300
Yakıt: PO vmax eurodizel 10
Lastik Markası: dnlop sp01 185/60/15
İsim ve Şehir: evren *rize ankara mersin

İleti evrenz » 27 Haziran 2010 23:46

mosengul demiş ki:Ben arama yaparken donanım haberden linkini buldum. Benim gördüğüm içeriğin dışarıya kapalı olması sitemizi ulaşılması zor kılmış.

katılıyorum
evrenz
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti evrenz » 27 Haziran 2010 23:50

TheTez54 demiş ki:Bende clio aldıktan sonra gelmiştim..İnternet araştırması sonucu..Beyenmiştim de benim gördüğüm biraz daha farklıydı olay..Ama ben o sıcaklığa yetişemedim veya sonlarında kaldım sanırım..

bence konu içinde birden sohbetlerin konu dışına kayması sonucu chat tarzı samimi sohbetler olması o sıcaklığı hissettiriyordu ancak forumda buna kızılması :) sonucunda konu dışı konuşmalar bitti gibi oldu sanırım 1 ay önce daha fazla mesaj girişi vardı sürekli insanlar çevrimiçi idi şimdi de ben sürekli çevrim içiyim ama her konuya yorum yapmıyorum sadece konu ile ilgili bilgim veya yorumum varsa o kadar.
evrenz
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti Devrim » 28 Haziran 2010 01:09

evrenz demiş ki:
mosengul demiş ki:Ben arama yaparken donanım haberden linkini buldum. Benim gördüğüm içeriğin dışarıya kapalı olması sitemizi ulaşılması zor kılmış.
katılıyorum

Bunu düzelteceğiz. Okumaya açık hâle getireceğiz. Teşekkürler arkadaşlar.

evrenz demiş ki:bence konu içinde birden sohbetlerin konu dışına kayması sonucu chat tarzı samimi sohbetler olması o sıcaklığı hissettiriyordu ancak forumda buna kızılması :) sonucunda konu dışı konuşmalar bitti...
Ama kendi iletinde doğru noktaya parmak basmışsın. Konuyla ilgisi kalmayan sohbet iletileri hem veritabanında yer işgal etmekte, hem konudan bilgi almak isteyenlerin vaktini çalmaktadır. Bence bunun verdiği sıcaklık başkadır. :) Sıcaklık olsun diye her konu içinde "konu dışı" sohbetlerin geliştiğini düşünsenize bir...

Yani "bilgi" olması gereken konularda tecrübe paylaşımı olmalıdır. Bilen, tecrübe eden, fikri ve sorusu olan yazar. Bunun dışındakilerin kirlilik yapmaması gerekir. Ulusal çaptaki hemen tüm forumlarda böyle bir anlayış yok. Fakat "bilgi" içeriğine sahip olması şart olmayan konularda (garaj, serbest bölge vb. bölümler) ileti yazmak için tabii ki bu şartlara gerek yoktur.
Devrim
Site Admin
Site Admin

İleti TheTez54 » 28 Haziran 2010 01:33

evrenz demiş ki:
TheTez54 demiş ki:Bende clio aldıktan sonra gelmiştim..İnternet araştırması sonucu..Beyenmiştim de benim gördüğüm biraz daha farklıydı olay..Ama ben o sıcaklığa yetişemedim veya sonlarında kaldım sanırım..

bence konu içinde birden sohbetlerin konu dışına kayması sonucu chat tarzı samimi sohbetler olması o sıcaklığı hissettiriyordu ancak forumda buna kızılması :) sonucunda konu dışı konuşmalar bitti gibi oldu sanırım 1 ay önce daha fazla mesaj girişi vardı sürekli insanlar çevrimiçi idi şimdi de ben sürekli çevrim içiyim ama her konuya yorum yapmıyorum sadece konu ile ilgili bilgim veya yorumum varsa o kadar.

Eevet bence de böyle şeyler olabilir.. Burası bi muahbbet evi de gibiydi..Hobisi araba olan insanların daldan dala bir şeyler paylaşabileceği..Güleceği tanışacağı.. özellikle 2-3 haftadır boş gibi geliyo forum bana.. Eski tadını alamıyorum..
TheTez54
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: Faz 2 Expression
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 85 ps BVR
Kilometre: 103000
Yakıt: shell v-power
Lastik Markası: continental
İsim ve Şehir: servet sakarya

İleti mosengul » 28 Haziran 2010 10:10

Devrim demiş ki:
evrenz demiş ki:bence konu içinde birden sohbetlerin konu dışına kayması sonucu chat tarzı samimi sohbetler olması o sıcaklığı hissettiriyordu ancak forumda buna kızılması :) sonucunda konu dışı konuşmalar bitti...
Ama kendi iletinde doğru noktaya parmak basmışsın. Konuyla ilgisi kalmayan sohbet iletileri hem veritabanında yer işgal etmekte, hem konudan bilgi almak isteyenlerin vaktini çalmaktadır. Bence bunun verdiği sıcaklık başkadır. :) Sıcaklık olsun diye her konu içinde "konu dışı" sohbetlerin geliştiğini düşünsenize bir...

Yani "bilgi" olması gereken konularda tecrübe paylaşımı olmalıdır. Bilen, tecrübe eden, fikri ve sorusu olan yazar. Bunun dışındakilerin kirlilik yapmaması gerekir. Ulusal çaptaki hemen tüm forumlarda böyle bir anlayış yok. Fakat "bilgi" içeriğine sahip olması şart olmayan konularda (garaj, serbest bölge vb. bölümler) ileti yazmak için tabii ki bu şartlara gerek yoktur.

Ben sonradan aranıza katılmış biri olarak eski konuları incelerken geyiklerden muzdarip oldum. Ama Türkiye ortalamasının çok altında konu dağıtılmış. Benim en çok üzüldüğüm silinen mesajlar, nasıl bir insan önce paylaşır sonra bunları siler. Neyse konuyu dağıtmayalım. :D
mosengul
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: CLIOIII 2010 Exps.
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16V 80BG BVR
Kilometre: 50000
Yakıt: Shell fullsave 95
Lastik Markası: goodyear eff.gr. per
İsim ve Şehir: Özgür - İzmir

İleti hasmer » 28 Haziran 2010 10:18

Clio'muzu aldıktan sonra internette neler var araç hakkında diye aranırken google'da buldum. Bu siteyi seviyor , emeği geçenlere teşekkür ediyorum...
hasmer
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII FazIIDyn.bvr
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85hp
Kilometre: 7500
Yakıt: V/max Eurodiesel 10
Lastik Markası: Conti Prem.Contact.
İsim ve Şehir: Hasan Mermer İstanbul

Sonraki

Forum ve Kullanımı Hakkında

Kimler çevrimiçi