BAGAJ AÇMA VE OTOMOTİK KUMANDA

Araçlarımızın tüm elektrik ve elektronik donanım ve aksamlarıyla ilgili konular.

BAGAJ AÇMA VE OTOMOTİK KUMANDA

İleti ararat35 » 26 Eylül 2018 19:06

arkadaşlar dün 2000 model 1,4 clio symbol(ruhsatta yazıyor ama arabanın arkasında yazmıyor anlamış değilim) olan ilk aracımı aldım bir kaç sorum olacak
1. bunun bagaj açma düğmesi aracın için de var mı ben mı bulamadım anahtarla açıyorum
2. uzakdan kumanda tipi çok dandik bu kumandayı ucuza kopyalaycağım unıverasal bir kuman da var mı
3.araç dakı radyo orjinal değil ama çok yeni tek sıkıntı bluetooth değil ve direksiyon dakı kısayol düğmeleri çalışmıyor sizden ucuz ve tuşların da çalıştığı ucuz bir teyp önerisi istiyorum
ararat35
ACEMI ER
ACEMI ER

Marka & Model: ClioII
Motor Tipi & Gücü: 1,4
Kilometre: 218000
Yakıt: LPG
İsim ve Şehir: İZMİR

Re: BAGAJ AÇMA VE OTOMOTİK KUMANDA

İleti tefenni15 » 01 Ekim 2018 10:58

ararat35 demiş ki:arkadaşlar dün 2000 model 1,4 clio symbol(ruhsatta yazıyor ama arabanın arkasında yazmıyor anlamış değilim) olan ilk aracımı aldım bir kaç sorum olacak
1. bunun bagaj açma düğmesi aracın için de var mı ben mı bulamadım anahtarla açıyorum
2. uzakdan kumanda tipi çok dandik bu kumandayı ucuza kopyalaycağım unıverasal bir kuman da var mı
3.araç dakı radyo orjinal değil ama çok yeni tek sıkıntı bluetooth değil ve direksiyon dakı kısayol düğmeleri çalışmıyor sizden ucuz ve tuşların da çalıştığı ucuz bir teyp önerisi istiyorum

Clio Symbollerin, modelleri arkasında yazmaz, sağ ve sol çamurluk da yazar.
1Symboller de hatta Renaultun çoğu modelin de bagaj kapağı içeriden açılmaz, anahtarla veya düğmeyle açılır.
2 Ucuza kopyalayacağınız, bir çok anahtar internette satılıyor, küçük bir aramayla rahatlıkla bulabilirsiniz.
3 Aracın kontrol düğmeleriyle uyumlu teyp bir kaç model vardı ama artık üretilmiyor, zor bulursunuz, bluetooth neden istiyorsunuz bilmiyorum ama, eğer aracınızda aux kablo girişleri varsa, aux dan mp3 ve bluetooth la görüşme yapabileceğiniz FM transmitterlar var, ben geçen sene 60 TL ye aldım gayet işimi görüyor.
tefenni15
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ
ASTSUBAY BAŞ ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCİ
Kilometre: 63000
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Goodyear efficentgri
İsim ve Şehir: Osman-İzmir

Elektrik & Elektronik

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 79 misafir