clio ve megane için üretilmiş pioneer hoparlör

Aracımızda bulunan ya da sonradan döşediğimiz ses üniteleri, hoparlörler ve diğer cihazlar.

clio ve megane için üretilmiş pioneer hoparlör

İleti afrasyab77 » 27 Ekim 2009 00:14

arkadaşlar işlerin yoğunluğundan bayadır foruma bakamamıştım ancak şu günlerde elime çok güzel bir şey geçti PİONEERın RENAULT MEGANE 2 VE CLİO 3 İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ TWETERLARI BİREBİR DİREK UYUMLU KESMEDEN Biçmeden kendi üzerinde crosseverı falan var normalde kapı için hoparlörleride varmış ama onlardan gelmedi. eğer isteyen olursa elden çıkartmayı düşünüyorum benim aracımda zaten jbl component takım var hem önde hem arkada. eğer sisteminde yükseltme yapmak isteyen varsa kapılar içinde bir çift normal hop. alıp bunlarıda torpido üstündekilerle değiştirp baya bir şey elde edebilir kendi üstünde cressever olması çok güzel baya kaliteli bir ürün buraya nasıl foto konuyor hala beceremedim ama resim olarak link veriyorum birebir aynısı isteyen olursa bana pmden ulaşabilir. burda verdiğim linkte meganeüzerinde ki eskilerin sökülüp yenilerin takılmasında birebir anlatılmış. clio ile sistem birebir aynı bizzati ses sistemini değiştirdiğim için biliyorum. ürünün sadece yurtdışında satışı var banada yurt dışıdnan geldi zaten ama dediğim gibi zaten comp. takımım var daha uğraşmak istemiyorum

http://cc5214.exblog.jp/5491992/
afrasyab77
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Re: clio ve megane için üretilmiş pioneer hoparlör

İleti oguz1 » 27 Ekim 2009 07:27

Kullanıcı paneli hesap bilgilerinden hesabınızı güncellerseniz isminizle hitap ederiz biraz daha iyi tanımış oluruz sizi.

İyi satışlar...
oguz1
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 80 bg
Kilometre: 122000
Yakıt: opet
Lastik Markası: tigar-lassa snoways
İsim ve Şehir: Murat İzmir

Re: clio ve megane için üretilmiş pioneer hoparlör

İleti afrasyab77 » 28 Ekim 2009 00:26

hakikaten abi ya niye böyle oldu bende hiç dikkat etmedim vallahi hatırlattığınız iyi oldu heme güncellyim bari site bize unutmuş iimi :)
afrasyab77
ÇAVUŞ
ÇAVUŞ

Ses ve Müzik Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 61 misafir