litfen yardım edin

Forumla ilgisi olmayan her türlü sohbet muhabbet konuları (Maçlar, haberler gibi günlük ve güncel konular.)

litfen yardım edin

İleti vipsezgin » 28 Ağustos 2009 08:17

herkese merhabalar...

benım bu konularda hıc bılgım olmadıgı ıcın sızle paylasamak ıstedım ( özellıkle apartman yönetım konusu olunca sn:Ender abıcm geldı aklıma dırek :) .... bızım apartmanımızın altında kahve var kırathane mı neyse .. özellıkle son zamanlarda ıyıca rahatszlık vermeye basaladılar ılk acıldıgı zamanlarda bu kadar yogun olmuyordu halıyle ses ve gurultude cıkmıyordu ama şimdi sank asagıda ya pazarcılar bısey satıyor dersınz yada kavga edıyorlar :evil: bu aksam gecenın 01:45 de öyle yuksek seslı ve gurultulu konusuyorlar kı uykumdan uyandım .... ve apartmanca hatta mahallece rahatsz oluyorz bu konuda ne yapabılırz ımza toplayıp nereye hangı mercıye göturup kapatabılırz bu kahveyi lütfen yardım edın :(
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: Renault Clio II
Motor Tipi & Gücü: 1,6 16V
Kilometre: 88750
Yakıt: Shell opet
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: SEZGİN / ÇORLU

Re: litfen yardım edin

İleti omeralemdar » 28 Ağustos 2009 09:41

sezgin en güzeli polise başvurun çünki kabahatler kanununa göre gece 12 den sonra gürültü yapmamaları lazım < ama şu anda ramazan dolayısıyla sahuru> mazeret belirtirse bilemem......
omeralemdar
BİNBAŞI
BİNBAŞI

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,2
Kilometre: 67057
Yakıt: benzin
Lastik Markası: Kumho Kh18 185/60/15
İsim ve Şehir: ömer alemdar /ANKARA

Re: litfen yardım edin

İleti vipsezgin » 28 Ağustos 2009 14:57

abı bırde cok görgüsüz adamlar yaa anlassz gecenın bır yarısında sahura kadar acıklar ayrıca cok gece oldugu ıcın cok fazla yuksek ses cıkıyor cok rahatsz edıcı ne yapcaz bılmıyrm
vipsezgin
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: Renault Clio II
Motor Tipi & Gücü: 1,6 16V
Kilometre: 88750
Yakıt: Shell opet
Lastik Markası: Lassa
İsim ve Şehir: SEZGİN / ÇORLU

Muhabbet Sohbet

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir