TATLI SU BALIK AVCILARI

Sevdiğimiz hobilerimiz. Bize yaşamdan zevk aldıran uğraşılarımız.

TATLI SU BALIK AVCILARI

İleti SAFAK SAHIN » 08 Kasım 2009 02:46

Arkadaşlar tatlı su balık avcılarını buraya bekliyorum.Yaptığınız avları fotoğraflarsanız ve hatta tatlı su balıkçılığı ile ilgili tüm bilgileri,avlanma bölgelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Kullandığınız yemler olta takımlarınız,misina,kanca vb tüm malzemelerle ilgili bilgilerinizi bekliyouz.(varmı turnacılar,sazancılar)
SAFAK SAHIN
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: CLIOIII Aut/2006
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 V.
Kilometre: 87000
Yakıt: shell-95 oktan
Lastik Markası: bridgestone-Turanza
İsim ve Şehir: İZMİT/Karamürsel

Re: TATLI SU BALIK AVCILARI

İleti amedfirtinasi » 03 Mart 2011 20:11

BENDE YENİ BAŞLADIM ŞU ANDA BOĞAZA GİDİYORUM AMA TATLI SU Daha çok ilgimi çekiyor doğal ortam ve sessizlik en kısa havalarda sısnırsa göl bölgelerine gitmeyhi düşüünü yorum...
amedfirtinasi
ER
ER

Marka & Model: Clio III 2007 Auth
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI
Kilometre: 70000
Yakıt: Shell V-power dizel
Lastik Markası: brıdgestone
İsim ve Şehir: İSTANBUL

İleti ByOnder » 03 Mart 2011 23:59

Valla kendime balık avcısı demelimiyim bilmiyorum heralde dememeliyim bu konuda çok bi teknik bilgim yok ayrıca fotoraf çekmektende çektirmekdende pek hoşlanmam yani benim burda paylaşacak çok şeyim yok aslında.

fakat genede o merasimi dinlenme birazda keyif alma maksatlı çok severim baraj a göle ırmak a zaman zaman giderim özellikle gölde bekleme süremizin uzun olması aynı anda kitap okuma fırsatıda sunduğu için çok severim genelde sazan oluyo gittiğim yerde temizlemesi zahmetli ve çok kılçıklı bi balık pişirmedenn öncee kılçıklarının ayıklanması tavsiye edilir ve kendine has bi yöntemide vardır.
Aslını sorarsanız balık tutmak benim adıma dinlenmek ve kitap okumak için süper bi etkinlik.
ByOnder
YÜZBAŞI
YÜZBAŞI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75 HP
Kilometre: 25000
Yakıt: Shell V-Max
Lastik Markası: Pirelli P6
İsim ve Şehir: Samsun

İleti ahmet2506 » 06 Mart 2011 17:42

slm arkadaşlar bende amatör olarak turna balıkçılığı yapıyorum herhafta sonu mutlaka gitmeye çalışıyoruz arkadaşlarla geçen sene biraz nasipsizdik en büyüğü 4,5 kiloluk bir tane turna yakaladım diğerleri pek kayda değer değildi 2-3 kiloluk ve biraz daha ufak...şimdi 1 nisanı iple çekiyoruz av yasağı bitecek hemen açılışı yapıcaz nasip olursa... :) valla turnanın müptelası olduk... :D
Bu iletideki ekleri görmek için gerekli yetkilere sahip değilsiniz.
ahmet2506
UZMAN ONBAŞI
UZMAN ONBAŞI

Marka & Model: Renault ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 65 hp
Kilometre: 73000
Yakıt: shell
Lastik Markası: bridgestone
İsim ve Şehir: ahmet ankara

İleti SAFAK SAHIN » 26 Mart 2011 14:00

istanbulda bir arkadaşım var o bu balığı bir yapıyo bir yapıyo ağzımın suları akıyor.Hİç yemedim ama fotoğraflarda çok güzel görünüyor ,yiyende bidaha bidaha diyor.Bu ara zıpkına da merak saldım.zıpkıncı varmı.
SAFAK SAHIN
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: CLIOIII Aut/2006
Motor Tipi & Gücü: 1.2 16 V.
Kilometre: 87000
Yakıt: shell-95 oktan
Lastik Markası: bridgestone-Turanza
İsim ve Şehir: İZMİT/Karamürsel

Hobilerimiz

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir