HAYATIMDA İLK KEZ CEZA YEDİM!!!!

Olmasını dilemediğimiz, istemediğimiz ama malesef yaşadığımız olaylar, ufak olmasını temenni ettiğimiz kazalar.

Paylaşalım, bildirelim, anlatalım, öğretelim...

Re: HAYATIMDA İLK KEZ CEZA YEDİM!!!!

İleti eylber » 04 Ocak 2011 04:55

Oktay ACAR demiş ki:Bir ülkenin Maliye bakanı olacak muhterem TV lere çıkıp ''NORMAL VERGİLİ TOPLAYAMAYINCA MECBUREN DOLAYLI VERGİLERE
BAŞVURUYORUZ'' diyorsa daha fazla söylenecek bir şey yok...(Lütfen bu yorumu SİYASET olarak algılamayın.)Mutlu yıllar...

sizin yazdığınız heryazının içinde siyaset olmaması muhtemel değil beyefendi şu yazdığınız yazıdada öyle ,kırmızyla belirttiğim yer hariç yazının tamamı siyasi ,sizden defalarca ricada bulununldu bunu yapmayı bırakın artık ,modlara söyliyelim siyasetle ilgili bir bölüm açsınlar orada eteklerinizdeki taşları dökün ama lütfen bunu artık yapmayın hiç kimse sizin gibi düşünmek sizinle mütabık kalmak zorunda değil ,ayrıca şunuda söylemeden geçemeyeceğim sadece benim yakın çevremde mahallemde işyerimde onlarca tanıdığım var çatır çatır para kazanırken bir tek kuruş vergi vermiyorlar, işte bu sebeptende o muhteremMaliye Bakanı'nın söylediklerinin altınada imzamı atarım (bunuda siyaset olarak algılamayın :!: :!: :!: :!: :!: )
Uğurluhan arkadaşımada çok geçmiş olsun.
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: MEGANE 3 HB PRİVİLEG
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 105BG
Kilometre: 15000
Yakıt: Total EXCELLIUM,
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti Oktay ACAR » 04 Ocak 2011 16:50

eylber demiş ki:
Oktay ACAR demiş ki:Bir ülkenin Maliye bakanı olacak muhterem TV lere çıkıp ''NORMAL VERGİLİ TOPLAYAMAYINCA MECBUREN DOLAYLI VERGİLERE
BAŞVURUYORUZ'' diyorsa daha fazla söylenecek bir şey yok...(Lütfen bu yorumu SİYASET olarak algılamayın.)Mutlu yıllar...

sizin yazdığınız heryazının içinde siyaset olmaması muhtemel değil beyefendi şu yazdığınız yazıdada öyle ,kırmızyla belirttiğim yer hariç yazının tamamı siyasi ,sizden defalarca ricada bulununldu bunu yapmayı bırakın artık ,modlara söyliyelim siyasetle ilgili bir bölüm açsınlar orada eteklerinizdeki taşları dökün ama lütfen bunu artık yapmayın hiç kimse sizin gibi düşünmek sizinle mütabık kalmak zorunda değil ,ayrıca şunuda söylemeden geçemeyeceğim sadece benim yakın çevremde mahallemde işyerimde onlarca tanıdığım var çatır çatır para kazanırken bir tek kuruş vergi vermiyorlar, işte bu sebeptende o muhteremMaliye Bakanı'nın söylediklerinin altınada imzamı atarım (bunuda siyaset olarak algılamayın :!: :!: :!: :!: :!: )
Uğurluhan arkadaşımada çok geçmiş olsun.

Mübarek olsun Dostum,yarası olan gocunur derler,yukarıda yazdıklarım Gazete haberlerinden alıntıdır neden bu kadar alındınız anlayamadım. :Yahoo!:
Oktay ACAR
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 57.5 HP
Kilometre: 41000
Yakıt: BP ve TOTAL 95 Oktan
Lastik Markası: Continental Premium
İsim ve Şehir: İZMİR

İleti eylber » 04 Ocak 2011 21:16

Allah'ıma bin şükür olsun benim bir yaram yok beyfendi,ancak sizin yorumlarınızı okuduğumuzda kocaman bir yaranız olduğunu görebiliyoruz ancak anlaşılan şuki o yaranız biraz daha büyümeye devam edecek ,bunuda söylemeden geçemeyeceğim.Siz siyaset konuşmaya devam ettikçe bende sizi uyarmaya devam edeceğim,takii buranın bir Clio forumu olduğunu siyasetle alakası olmadığını anlayana kadar.Saygılar. :!:
Ayrıca yaptığınız yorum gazete haberi ise kaynak belirtirseniz daha iyi olur ,çünkü biz sizin yorumunuzun aslında bir gazete haberi olduğunu bilemeyiz tabiki ,en azından alıntıdır diye yazarsınız daha iyi olur kanımca.
eylber
TEĞMEN
TEĞMEN

Marka & Model: MEGANE 3 HB PRİVİLEG
Motor Tipi & Gücü: 1.5 DCI 105BG
Kilometre: 15000
Yakıt: Total EXCELLIUM,
Lastik Markası: Goodyear
İsim ve Şehir: İstanbul

İleti semih89 » 04 Ocak 2011 21:22

Oktay bey daha önce bununla ilgili konu da açıldı ama hala her konuyu siyasetle bağdaştırmaya devam ediyorsunuz. ben şahsen Clio ile ilgili bir site olduğu için burada zaman harcıyorum, bunun dışında da fazla şeyle ilgilenmek istemiyorum bu sitede , anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum ayrıca bu konuyu. Bu tür konuların yapılabileceği , takip edilebileceği tartışılabileiceği onca site hali hazırda var. Clioiii sitesi bu çizginin dışında kalması çok daha iyi olur. seviyeli çizgisi olan , yazılanın çizilenin belli olduğu, konuların bile tek tek numaralandırıldığı bir forumda fazlası da yersiz bence.. Saygılarımla...
semih89
YARBAY
YARBAY

Marka & Model: Clio Dynamique
Motor Tipi & Gücü: 1.5DCI 85bg
Kilometre: 35000
Yakıt: EuroDizel Opet
İsim ve Şehir: ltba

İleti Oktay ACAR » 04 Ocak 2011 22:36

eylber demiş ki:Allah'ıma bin şükür olsun benim bir yaram yok beyfendi,ancak sizin yorumlarınızı okuduğumuzda kocaman bir yaranız olduğunu görebiliyoruz ancak anlaşılan şuki o yaranız biraz daha büyümeye devam edecek ,bunuda söylemeden geçemeyeceğim.Siz siyaset konuşmaya devam ettikçe bende sizi uyarmaya devam edeceğim,takii buranın bir Clio forumu olduğunu siyasetle alakası olmadığını anlayana kadar.Saygılar. :!:
Ayrıca yaptığınız yorum gazete haberi ise kaynak belirtirseniz daha iyi olur ,çünkü biz sizin yorumunuzun aslında bir gazete haberi olduğunu bilemeyiz tabiki ,en azından alıntıdır diye yazarsınız daha iyi olur kanımca.

Türkiyede yaşadığınızı zannediyorum,sırça saraylarda değilseniz en azından gündemi takip edebiliyorsunuzdur 59 yaşında biri olarak benim daha fazla beklentim olamıyacağını herhalde tahmin edersiniz...Gençler şimdi bizden daha akıllı biliyorum ama arada devlet bütçesine ''TRAFİK CEZALARINDAN ELDE EDİLECEK GELİR''maddesinin olduğu bir ülkede yaşadıklarını hatırlatmak herhalde bizlerin borcudur...Ha bu arada saygı sınırları içerisinde gençlerden uyarı almak beni mutlu eder hiç alınmam,bu yaşıma kadar'da komplekslerim olmadı... :)))
Oktay ACAR
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti Oktay ACAR » 04 Ocak 2011 22:41

semih89 demiş ki:Oktay bey daha önce bununla ilgili konu da açıldı ama hala her konuyu siyasetle bağdaştırmaya devam ediyorsunuz. ben şahsen Clio ile ilgili bir site olduğu için burada zaman harcıyorum, bunun dışında da fazla şeyle ilgilenmek istemiyorum bu sitede , anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum ayrıca bu konuyu. Bu tür konuların yapılabileceği , takip edilebileceği tartışılabileiceği onca site hali hazırda var. Clioiii sitesi bu çizginin dışında kalması çok daha iyi olur. seviyeli çizgisi olan , yazılanın çizilenin belli olduğu, konuların bile tek tek numaralandırıldığı bir forumda fazlası da yersiz bence.. Saygılarımla...

Sayın Beyefendi,diğer dostumuzada yazdım inanın siyasetle bağdaştırmıyorum nedense öyle anlaşılıyor aslında trafik cezasından konu nerelere geldi gene,bende Clio ile bilgiler edinmek için buradayım ve fikrinize saygı duyuyorum,bilmukabele...
Oktay ACAR
TEĞMEN
TEĞMEN

İleti Devrim » 04 Ocak 2011 23:04

Oktay Bey merhaba.

Önceki sayfanızdaki eleştiri iletiniz çerçevesinde yazıyorum: Sizin kadar diğer üyeler de bu dozda eleştiri yapıyor ya da yazıyordur forum'a. Hatta belki ben de mevcut yönetime ya da meselelere hayıflanmış yazmışımdır. Fakat sizin daha önceki bir kaç iletinizden ötürü dikkat çekiyorsunuz.

Daha önce de size özelden yazdığım ve bu meselelerle ilgili açtığım konuda yazdığım gibi, biraz daha dikkat edersek sevinirim iletilerimize. Eylber, "Siz siyaset konuşmaya devam ettikçe bende sizi uyarmaya devam edeceğim" demiş. Doğal olarak bu tip durumlarda, konu dışına fazlaca çıkıldığı için maalesef konular kilitlenecek. Hatta üzgünüm ki bu konunun da kilitleneceği gibi. (Konu dışı iletileri temizleyip yayına tekrar açacağım.) O yüzden bir kez daha rica ediyorum, ileti içeriklerimize lütfen dikkat edelim.

Herkese, anlayışınız için teşekkür ederim.

Devrim
Site Admin
Site Admin

Marka & Model: Clio III 2008 Auth.
Motor Tipi & Gücü: 1.5dCi 65hp
Kilometre: 120000
Yakıt: Total Eurodiesel
Lastik Markası: Kumho KW17 185/60/15
İsim ve Şehir: Konya

Önceki

Kazalarımız Vukuatlarımız

Kimler çevrimiçi