Facebook grupta buluşsak nasıl olur ?

ClioIII araçlarımız, modelleri, genel araç özellikleri ve diğer özelliklere dair konular.

Facebook grupta buluşsak nasıl olur ?

İleti SelimPusat60 » 17 Haziran 2018 21:14

Merhaba arkadaşlar foruma bakıyorum da fazla aktiflik yok en fazla 100 kişi misafir bir kaç çevirim içi arkadaş o kadar grupta yeni tarihli konuların sayısı da oldukça az eskiden forum çok canliymis aslında 2008- 2013 arasında sonra azalmış canlılık heralde kayıtlı üyeler foruma giriş yap yaz falan uğraşmaktan eriniyorlar ya da eski saglam üyeler artık Clio ailesinde değil başka araclara geçtiler forumla alakaları koptu.bence Facebookta grup kursak daha canlı olur herkeste cep telefonu var çoğunlukla aktif kullanıcı da vardır mobilde Facebookta bence daha rahat etkileşim içinde olunur bilmiyorum dediğim saçma da gelebilir forumda aktiflik hiç olmaz o zaman buralarda kımse de kalmaz ama en azından aktif üyeler misafirler falan gruba katılsa daha güçlü bilgi paylaşım olur benim düşüncem böyle siz ne dersiniz ?
SelimPusat60
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII 1.2 75 BG HB
Motor Tipi & Gücü: 1.2 75 BG
Kilometre: 144
Yakıt: SHELL V-MAX
Lastik Markası: Michlen
İsim ve Şehir: Alperen pusat Tokat

Re: Facebook grupta buluşsak nasıl olur ?

İleti oguz1 » 19 Haziran 2018 19:49

Alperen bey ilk okuyunca sanki güzel fikir gibi geliyorda, tam muadil olma olasılığı zayıf. Buradaki paylaşımlar tam 10 yıllık , çok fazla görsel ve teknik bilgi var resimli ve detaylı anlatımlı. Forumlar zaten bu amaçla ortaya çıkmış.
Forum kurucusu Erim kardeşimiz yıllık site ücretini heryıl kendi cebinden ödemekte ve buradan 1 lira cebine girmemekte.
Facebook ta fazla miktarda renault ve benzeri oluşumlar var. Oradakilerde sorunların çözümlerini forumlardan öğrenip oraya taşımakta.

Buluşmalar ilk yıllarda epeyce oldu. O yıllarda Ankara ekibinde bende vardım. Şu an dediğin gibi araç değişikliği yaptım biraz büyük bir araca geçtim, yinede 10 yıllık cliomdan bana kalanlarla burada devam ediyorum. Biraz daha aktif olunsada buluşmalar olsa ve burasıda şenlense güzel olur..
oguz1
Moderatör
Moderatör

Marka & Model: RENAULT CLIOIII
Motor Tipi & Gücü: 1,5 dci 80 bg
Kilometre: 122000
Yakıt: opet
Lastik Markası: tigar-lassa snoways
İsim ve Şehir: Murat İzmir

İleti bitsedegitsek » 19 Haziran 2018 23:57

Bence de facebook forumun yerini tutmaz. Forum arşivdir, ayrıca bilgiler kategorilendirilmiştir. Burada arzu ettiğimiz amaca ulaşmaz. Hemen olmasa da bir kaç gün içinde dertlere çare bulunabiliyor. Ben haftada bir bakmaya, yardıma ihtiyacı olana yardımcı olmaya çalışıyorum. Sorum varsa da soruyorum. Facebookta bir iki clio 3 grubu var. Clio 3 dışında her türlü bilgi bulunabiliyor.
bitsedegitsek
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ
ASTSUBAY ÜST ÇAVUŞ

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.5 dci 65 bg
Kilometre: 140000
Yakıt: Shell
Lastik Markası: Petlas
İsim ve Şehir: Fatih İZMİR

İleti memolikk » 14 Şubat 2020 14:52

konu clio olunca biz heryerde varız selamlar
ama grup çok kmsesiz gibi kalmış
bilgilerde resimler açılmıyor acaba ben mi göremiyorum bakayım dedim arada dolaşıyorum forumu ama sessizlkte tek başına kalınca geri gidiyor insan
memolikk
ONBASI
ONBASI

Marka & Model: ClioIII
Motor Tipi & Gücü: 1.2 55kw 75bg
Kilometre: 115
Yakıt: benzin lpg
Lastik Markası: lassa
İsim ve Şehir: memolikk istanbul

Genel Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir